وکیوم فرمینگ بهترین بسته بندی
وکیوم فرمینگ
بسته بندی وکیوم فرمینگ

بسته بندی وکیوم فرمینگ

_
بسته بندی وکیوم فرمینگ یکی از بروزترین بسته بندی هاست ، که به صورت های مختلف قابل ارائه میباشد.این نوع بسته بندی شاخصه های بسیار مهم و جذابی را همراه خود دارد؛
 بخش اول: اگر ظاهر محصولتان اهمیت دارد راهی ایجاد می کنید که محصولتان قابل رویت  باشد  ، بسته بندی وکیوم فرمینگ وجه  نمایشی برای محصول شماست ، زمانی که پیش از باز کردن بسته بندی محصول قابل رویت است،سطح مناسبتی برای تبلیغات محصول شما را به وجود می آورد و برای خریدار هیچ ابهامی از محصول وجود ندارد.
بخش دوم: تک پک بودن  یا بسته  بودن  فضای بسته بندی ؛ این  نوع از  بسته بندی شرایطی را ایجاب میکند که خریدار محصول،برای رسیدن به کالا باید بسته بندی را پاره کند که این نشان از اصالت کالا دارد.
بخش سوم: به  دلیل  پلمپ  بودن بسته بندی وکیوم  فرمینگ  و نداشتن هیچ درزی بهترین مورد برای بسته بندی موارد بهداشتی مانند مسواک،نخ دندان،لوازم سیسمونی ،محصولات آرایشی و … می باشد.
بخش چهارم: قابلیت تحمل وزن نسبتا زیاد مانند ابزار وقطعات فلزی،لوازم خودرو و…. ،با این بسته بندی قابل ارائه می باشد.
بخش پنجم:به دلیل انعطاف پذیری بالا در این نوع بسته بندی  امکان سفارشی سازی برای هر محصولی را فراهم می آورد.
همه ی این بخش ها باعث میشود در آینده ای نزدیک محصولات بسیار بیشتری به این نوع بسته بندی گرویده شوند.همچنین شما میتوانید به بسته ‌بندی خود به چشمی فراتر از محافظت  از  محصول نگاه کنید ؛ زیرا آن یک ابزار بازاریابی  ضروری است که از برند تجاریتان پشتیبانی می کند.

نمونه کار