بسته بندی وکیوم فرمینگ

_


بسته بندی وکیوم فرمینگ
یکی از بروزترین بسته بندی هاست ، که به صورت های مختلف قابل طراح ، چاپ و ارائه می باشد.

این نوع بسته بندی شاخصه های بسیار مهم و جذابی را همراه خود دارد که باعث متمایز شدن آن ها نسبت به بسته بندی های مقوایی می باشد؛در ادامه به بخش های مختلف و جذاب بسته بندی وکیومی می پردازیم.

 

 ظاهر وکیوم فرمینگ

 اگر ظاهر محصولتان اهمیت دارد این بسته بندی راهی ایجاد می کنید که محصولتان به صورت کامل و واضح قابل رویت باشد ، در واقع بسته بندی وکیوم فرمینگ وجه نمایشی برای محصول شماست ، زمانی که پیش از باز کردن بسته بندی محصول قابل رویت باشد، سطح مناسبی برای تبلیغات محصول شما را به وجود می آورد و برای خریدار هیچ ابهامی از محصول وجود ندارد و دقیقا محصول داخل جعبه را مشاهده کرده و از خرید خود مطمئن می باشد.

 

اصالت وکیوم فرمینگ

 تک پک بودن  یا بسته  بودن  فضای بسته بندی را در بسته بندی وکیوم فرمینگ می توان انتظار داشت ؛ این  نوع از  بسته بندی شرایطی را ایجاب می کند که خریدار ، برای رسیدن به کالا باید بسته بندی را پاره کند بنابراین جابه جایی محصول آسان نبوده و اصالت کالا در این نوع از بسته بندی حفظ می شود.

 

بهداشتی بودن

 به  دلیل  پلمپ  بودن این نوع از بسته بندی و نداشتن هیچ درز و شکافی باعث شده بهترین مورد برای بسته بندی موارد بهداشتی مانند مسواک، نخ دندان ، لوازم سیسمونی ، محصولات آرایشی بهداشتی و … باشد.

لازم به ذکر است که امروزه وکیوم فرمینگ در دسته محبوب ترین بسته بندی ها برای نگهداری طولانی مدت مواد غذایی قرار می گیرد و بسیار مورد استقبال کاخانه های مواد غذایی قرار می باشد.

مقاومت بالا بسته بندی وکیومی

قابلیت تحمل وزن نسبتا بالایی مانند ابزار و قطعات فلزی ، لوازم خودرو و…. ، با بسته بندی وکیوم فرمینگ قابل ارائه می باشد.

 

بسته بندی برای تموم محصولات

به دلیل انعطاف پذیری بالا در این نوع بسته بندی  امکان سفارشی سازی برای هر محصولی در اندازه و ابعاد مختلف را فراهم می آورد.

 

بسته بندی وکیومی کوچک

قطعات ریز مانند فلش مموری ها در جعبه های مقوایی شکل تعادل کافی ندارند، بنابراین برای حفظ ظاهر، عدم صدمه دیدن و مفقود شدن محصول استفاده از بسته بندی وکیومی شکل مناسب ترین گزینه برای کالایی با ابعاد ریز می باشد.

 

لازم به ذکر است که بسته بندی محصولات اولین موردی است که خریدار قبل از توجه به کیفت و یا کمیت خود محصول با آن مواجه می شوند.

و اگر بسته بندی در قفسه های فروشگاه متفاوت دیده شود امکان جلب نظر خریدار بیشتر است.

 

همه ی این بخش ها باعث می شود در آینده ای نزدیک، تولید کنندگان محصولات مختلف، بیشتر به بسته بندی وکیوم فرمینگ روی آورند. همچنین باعث شده به بسته ‌بندی خود به چشمی فراتر از یک محافظ برای محصولشان نگاه کنند؛ زیرا بسته بندی یکی از ابزارهای مهم و قابل اهمیت بازاریابی می باشد که علاوه بر جلب نظر مشتری از برند تجاریشان نیز پشتیبانی می کند.

 

 شرکت چاپ و بسته بندی سایان نیز افتخار دارد تا با بالاترین سرعت و کیفیت در طراحی، چاپ و بسته بندی وکیوم فرمینگ شما را همراهی کند.

همچنین تامین ماشین آلات برای پرس وکیوم فرمینگ را نیز می توانید از شرکت سایان تهیه فرمایید.

 

جهت کسب مشاوه و اطلاعات بیشتر 

 

 

  ۰۲۱-۷۷۰۳۴۷۹۷

نمونه کار